רדיד אלומיניום תעשייתי

רדיד אלומיניום הוא חומר בעל מוליכות תרמית גבוהה ועמידות תרמית נמוכה. ניתן להשתמש בו בתחומים רבים כגון אלקטרוניקה, רכב, תעשיית מזון וכו'. בתחילת שנות ה-2000, הוא שימש לייצור פאנלים סולאריים וטורבינות רוח אך כיום הוא משמש גם בייצור תעשייתי.

רדיד אלומיניום תעשייתי - למה הוא משמש?

רדיד האלומיניום הוא חומר המשמש בתעשיות רבות ושונות. זהו חומר חזק וגמיש שניתן להפוך אותו כמעט לכל צורה. השימוש הנפוץ ביותר ברדיד אלומיניום הוא באריזות מזון, המאפשרות לו לעמוד בחום ובלחץ של מוצר מזון חם מבלי להימס או להישבר. הדרך הפופולרית ביותר להשתמש בנייר אלומיניום היא לייצור אריזות למזונות כמו מרקים ורטבים הניתנים למיקרוגל. זה נותן למוצרי המזון הרבה יותר חיי מדף לפני שהם נאכלים.

רדיד אלומיניום תעשייתי

רדיד אלומיניום לתעשייה:

כאשר מדברים על רדיד אלומיניום תעשייתי מדברים על חבילות של גלילים המשמים בעיקר לצרכי עיטוף מזון וחומרי גלם לתעשייה או עיטוף שבבים אלקטרוניים ועבודות ייצור שונות. שימוש ברדיד אלומיניום מסייע בשמירה על טריות מוצרי המזון באחסון שלהם ובשמירה על חומרי גלם במסעדות, דוכני מזון ועוד. כמובן שמדובר במוצר שהוא פופולרי במיוחד גם במסגרת שימוש בבית פרטי אולם בתעשייה הוא משמש למגוון צרכים שונים. באתר של מ.ר כלים תמצוא רדיד אלומיניום למכירה סיטונאית במחירים משתלמים במיוחד. ישנם 2 סוגים עיקריים של רדידי אלומיניום שתוכלו לרכוש באתר:

  • רדיד 30 על 45 ס"מ איכותי במיוחד המגיע בגלילים שונים.
  • רדיד אלומיניום תעשייתי נשלף בדפים.

מדוע לקנות בסיטונאות?

רכישה סיטונאית תורמת לחיסכון כלכלי משמעותי בעסק שלכם. בין אם אתם צריכים כמות גדולה של גלילי אלומיניום למפעל ועבודות ייצור ובין אם אתם צריכים אותם לעסק מזון או עסק אחר בכמויות קטנות יותר, עדיין תוכלו לחסוך משמעותית בעלויות עם רכישה סיטונאית מסודרת.

באתר מ.ר כלים תוכלו למצוא חד פעמי בסיטונאות, מגוון כלים וציוד לתעשייה, חומרי ניקוי בסיטונאות, בין אם למפעלים ובין אם למסעדות ובתי עסק שונים. היכנסו לאתר וצפו בקטלוג המלא. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ייעוץ מקצועי, מידע וכל מה שאתם צריכים. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

ניתן ליצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת קשר או בטלפון 09-8786668